Tag: technologie

Několik pozoruhodných slov o nových továrnách mimo Prahy

Průmysl je v dnešní době dobrý nápad na vlastní investici – především teď, když nové, zajímavé technologie jsou snadně dosažitelné, a zájem o tuzemské výrobky je velký zároveň v Česku a zahraničí.

Continue reading “Několik pozoruhodných slov o nových továrnách mimo Prahy” »

Průmysl v České republice – shrnutí

V roce 2014 průmysl v ČR se označoval několika pozoruhodnými úspěchy. Byla to hlavně doba zvětšení produkci aut a částí, elektřiny a elektrických přistrojů, chemických prostředků a klimatizaci – produkce se soustředila na tom, co je soudobé a se charakterizuje velkým počtem zákazníků. Zmenšila se výroba míň nutných průmyslových odvětví, například těžby nebo některých typů řemesla – tř. zprácování korku.

Continue reading “Průmysl v České republice – shrnutí” »

[Top]

Ekologické nápady pro přepravování látek.

Existuje hodně společnosti, které se zabývají převozem různorodného typu substanci. Velice důležité je, aby takové společnosti použivaly speciální kontejnery, díky kterém všechno bude bezpečné. Určitě jde především o bezpečnost přírody. V naším článku chceme napisat o speciálních nádržích, díky kterém doprava různých látek nebude už žadný potíž. Doufáme, že aspoň někdo najde v naším textě odpověď na své otázky a bude znát jakou metodou může přírodě pomoct.

Continue reading “Ekologické nápady pro přepravování látek.” »

[Top]

Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět

Výroba pružin v dnešní době odéhrává ohromnou rolí v průmyslu. Pružiny, ačkoliv zdánlivě nenápadné, jsou velice klíčové v strojírenství a výrobě mnohých výrobků používaných běžně. Používáné jsou třeba v trampolínách, módních sportovních potřebách, automobilech, garážových vratech, ortodontických potřebách anebo široce pojmované mechanice.

Continue reading “Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět” »

[Top]