Tag: technologie

Ekologické nápady pro přepravování látek.

Existuje hodně společnosti, které se zabývají převozem různorodného typu substanci. Velice důležité je, aby takové společnosti použivaly speciální kontejnery, díky kterém všechno bude bezpečné. Určitě jde především o bezpečnost přírody. V naším článku chceme napisat o speciálních nádržích, díky kterém doprava různých látek nebude už žadný potíž. Doufáme, že aspoň někdo najde v naším textě odpověď na své otázky a bude znát jakou metodou může přírodě pomoct.

Continue reading “Ekologické nápady pro přepravování látek.” »

Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět

Výroba pružin v dnešní době odéhrává ohromnou rolí v průmyslu. Pružiny, ačkoliv zdánlivě nenápadné, jsou velice klíčové v strojírenství a výrobě mnohých výrobků používaných běžně. Používáné jsou třeba v trampolínách, módních sportovních potřebách, automobilech, garážových vratech, ortodontických potřebách anebo široce pojmované mechanice.

Continue reading “Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět” »

[Top]

Česká výroba pokročilých a novodobých zařízení – novinky

V Česku komplikovaný průmysl se celý čas rozvíjí a proto je velký zájem zákazníků o moderní technologie. Díky tomu české výrobky se označují unikátní kvalitou, velmi hodnocenou zároveň v zahraničí (kde hodně tuzemských novodobých výrobku jde na prodej) a ve státu.

Continue reading “Česká výroba pokročilých a novodobých zařízení – novinky” »

[Top]

Rozmanité novinky v technologií – české inovace

ČR je v ohledu výroby a technologie místo označující se vysokým stupněm inovaci. O skvělé pozici tuzemských inovativních výrobků svědčí ohromná poptávka a počet festivalů a dalších údalostí o výrobách v technologií. K velmi zajímavým jevům, na které nejlépe dát si pozor, je třeba neobyčejně vysoká prodej českých aut, rostoucí zájem o slunečnou energii a jiné zdroje ekologické energie, postupující robotizace české produkci a některé další údalosti. Dnes samozřejmě stojí poznat několik důležitých a zajímavých informaci – například o nových investicech.

Continue reading “Rozmanité novinky v technologií – české inovace” »

[Top]