Tag: technologie

Ekologické nápady pro přepravování látek.

Existuje hodně společnosti, které se zabývají převozem různorodného typu substanci. Velice důležité je, aby takové společnosti použivaly speciální kontejnery, díky kterém všechno bude bezpečné. Určitě jde především o bezpečnost přírody. V naším článku chceme napisat o speciálních nádržích, díky kterém doprava různých látek nebude už žadný potíž. Doufáme, že aspoň někdo najde v naším textě odpověď na své otázky a bude znát jakou metodou může přírodě pomoct.

Continue reading “Ekologické nápady pro přepravování látek.” »

Co v současné době se děje v českém průmyslu – pozoruhodné novinky

Český prumysl má současně několik pozoruhodných jevů, o čem svědčí na příklad znamý Festival Česká inovace 2015, který se koná každoročně v Praze. Tentokrát svoje výsledky práce prezentovali odborní vynálezci a různé společnosti. K nejnovějším inovacem patří projekty z těchto oblasti jako biotechnologie, ekologický průmysl a naučné hračky – například příkladem je pozoruhodný projekt Pitná voda a peletky z prašecí kejdy, snímač měřící mechanické reakce těla a MagicBox. Festival je nejen zajímavá nabídka pro podníky a inženýrové, ale také také dobrá šance na rozšíření popularity lokálního průmyslu a technologie u mládeže – na příklad vysokoškoláků a absolventů technických škol.

Continue reading “Co v současné době se děje v českém průmyslu – pozoruhodné novinky” »

[Top]

Výroba v Česku – pozoruhodné trendy na tento rok

V České republice nechybějí různé pozoruhodné výrobky. Proto dobré rozhodnutí je nyní se dozvědět, jaké jsou nejnovější trendy, pokud jde o výrobu – díky tomu postoj vědomé spotřeby, kterého bodem je znalost místa výroby a lokální nakupování, je lehčí k držení. S výrobou v Česku jsou i spojené velice pozoruhodné informace – např. nekaždý ví, že pro český průmysl a jeho výrobky typická je velká rozmanitost. K znamým na celosvětovém rozsahu českým výrobkům patří potřeby pro umělce, obuvnictví, auta (značka Škoda), lokální pivovarnictví a speciální šklo, ale velmi klíčový příspěvek jsou také tř. chemický a stavební průmysl.

Continue reading “Výroba v Česku – pozoruhodné trendy na tento rok” »

[Top]

Několik pozoruhodných slov o nových továrnách mimo Prahy

Průmysl je v dnešní době dobrý nápad na vlastní investici – především teď, když nové, zajímavé technologie jsou snadně dosažitelné, a zájem o tuzemské výrobky je velký zároveň v Česku a zahraničí.

Continue reading “Několik pozoruhodných slov o nových továrnách mimo Prahy” »

[Top]