Tag: voda

Konečně nás už zima nezaskočí

Není divu, jež v minulých několika letech nás pár období zaskakuje. Sníh přijde někdy dříve, než jsme na to připravení a mnohdy na něho nemusíme být nachystaní. /
Již to není jak hodinky. Měli jsem v plánu, jež sníh bude v tu a tu dobu. Nyní skoro když se počasí posunulo a stalo se čím dále, tím více nestabilnějším.

Continue reading “Konečně nás už zima nezaskočí” »

Kde najít novodobé veřejné toalety.

Veřejné toalety měli byste nalézt obvykle v centrách měst či v jiných místách, kde pobýva mnoho lidí. Skvělým příkládem je metro. Avšak bez ohledu na to, kde to je většina z nás loučí veřejné toalety s něčím nepřijemným a s špinou. Bohužel mnohdy je to skutečnost. Veřejné záchody skoro vždy jsou zpoplatněné a není to problém pokud jejich stav je dobrý. Mimo čistoty velice důležitá je bezpečí a rovněž prřístupnost pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Continue reading “Kde najít novodobé veřejné toalety.” »

[Top]

Jak vypadají věřejné záchody v asijských obchodních galeriích – popis

Teď asi každý ví, jak vypadá věřejný záchod v obchodní galerii, jež se nachází kdekoliv v Evropě, a dokonce jestli se objeví nějaké rozdíly, nejsou ony absolutně velké. Proto, jestli někdo se nepřipraví, může být docela překvapen, pokud půjde na nákupem například do Tokya nebo ostatního nejznámějšího města v Japonsku. Nejen, na první pohled obyčejné, toaletní přístroje se někdy velice liší, ale můžete nalézt tam rovněž předměty, jež se zřídka v Česku a Evropě používá. Z toho důvodu dnes stojí vědět, čím se označují věřejné záchody v japonských obchodních centrech.

Continue reading “Jak vypadají věřejné záchody v asijských obchodních galeriích – popis” »

[Top]