Tag: Výroba

Někdy k bezvadnosti si postačíme s imitaci

Nikdy neznáme, jestli se nám hračku, kterou hodně chceme bude zamlouvat popřípadě nikoli. Jestli hračka, kterou si přeje naše dítě si s ní bude hrát či ne.

Continue reading “Někdy k bezvadnosti si postačíme s imitaci” »

Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět

Výroba pružin v dnešní době odéhrává ohromnou rolí v průmyslu. Pružiny, ačkoliv zdánlivě nenápadné, jsou velice klíčové v strojírenství a výrobě mnohých výrobků používaných běžně. Používáné jsou třeba v trampolínách, módních sportovních potřebách, automobilech, garážových vratech, ortodontických potřebách anebo široce pojmované mechanice.

Continue reading “Výroba a použití pružin – co v dnešní době stojí to za to, o tom vědět” »

[Top]

Jak vypadá v současné době výroba – co stojí pozorovat

Výroba v 21. století je současně velmi rozsáhlé odvětví – patří k ni tak různé druhy, jako na příklad zemědělství a potravinářský průmysl, výroba chemických výrobků, léků a zdravotnického vybavení, složitá elektronika, motorový a obranní průmysl nebo výroba elektrické energie. V České republice a na celém světě v rostoucí míře vážná je role automatizace – díky ni výrobky se označují stejnými vlastnostmi, co silně působí na kvalitu a množství vadného zboží. Během typické dnešní výroby probíhají takové procesy, jako tř. připrava látek, zpracování a pak testování, a je to velké množství krátkých činnosti.

Continue reading “Jak vypadá v současné době výroba – co stojí pozorovat” »

[Top]