Tag: výroby

Průmysl v České republice – shrnutí

V roce 2014 průmysl v ČR se označoval několika pozoruhodnými úspěchy. Byla to hlavně doba zvětšení produkci aut a částí, elektřiny a elektrických přistrojů, chemických prostředků a klimatizaci – produkce se soustředila na tom, co je soudobé a se charakterizuje velkým počtem zákazníků. Zmenšila se výroba míň nutných průmyslových odvětví, například těžby nebo některých typů řemesla – tř. zprácování korku.

Continue reading “Průmysl v České republice – shrnutí” »

Ekologické nápady pro přepravování látek.

Existuje hodně společnosti, které se zabývají převozem různorodného typu substanci. Velice důležité je, aby takové společnosti použivaly speciální kontejnery, díky kterém všechno bude bezpečné. Určitě jde především o bezpečnost přírody. V naším článku chceme napisat o speciálních nádržích, díky kterém doprava různých látek nebude už žadný potíž. Doufáme, že aspoň někdo najde v naším textě odpověď na své otázky a bude znát jakou metodou může přírodě pomoct.

Continue reading “Ekologické nápady pro přepravování látek.” »

[Top]

Jak vypadá v současné době výroba – co stojí pozorovat

Výroba v 21. století je současně velmi rozsáhlé odvětví – patří k ni tak různé druhy, jako na příklad zemědělství a potravinářský průmysl, výroba chemických výrobků, léků a zdravotnického vybavení, složitá elektronika, motorový a obranní průmysl nebo výroba elektrické energie. V České republice a na celém světě v rostoucí míře vážná je role automatizace – díky ni výrobky se označují stejnými vlastnostmi, co silně působí na kvalitu a množství vadného zboží. Během typické dnešní výroby probíhají takové procesy, jako tř. připrava látek, zpracování a pak testování, a je to velké množství krátkých činnosti.

Continue reading “Jak vypadá v současné době výroba – co stojí pozorovat” »

[Top]